MÜŞTERİ HATTI +90 332
239 18 12
 
 
 
 
KURUMSAL
HAKKIMIZDA
VİZYONUMUZ
 
Nursan Trailer

1996 yılında Konya Zafer Sanayi sitesinde imalata başlayan firmamız,2004 yılında çimento silobası üretmeye başlamıştır. 20 yıldan fazla treyler ve semi treyler imalatına devam etmektedir. 2012 yılında ADR li Çelik tanker üretimi başlamış olup 2015 yılında da  tam otomatik robot kaynak teknolojisiyle  ADR alüminyum tanker ve Silobas üretimine başlamış ve 2016 yılında ise kamyonüstü alüminyum tanker ve silobas üretimine geçmiştir.


Ürettiğimiz Başlıca Ürünlerimiz
Silobas Yarı Römork, ADR  Tanker,Tanker ,Damper Grubu ( Havuz, Kaya, ) Sal ve Saç Kasa Yarı Römork, Konteynır Taşıyıcı, ADR Şase...

Bir Avrupa markası olma yolunda önemli adımlar atan firmamız, kalitesini ISO 9001-2015 ile tescil ettirerek ihracata başlamıştır. Şu anda NSAI,TSE,TUV gibi uluslararası geçerliliği olan belgeleremiz mevcuttur.

Üretim kapasitesini arttırıp, otomasyon sistemi ile treyler imalatına geçen firmamız, 3. Organize sanayi bölgesinde 20.000 m2 kapalı, 25.000 m2 açık alanda treyler ve semi treyler imal etmektedir.

Her zaman kalite, müşteri memnuniyeti, satış sonrası servis ve yedek parça güvencesi ve esnek imalat kapasitesi ile Türkiye pazarında önemli bir yer alan firmamız; Venezuella,B.A.E,Sudan,Kenya,Rusya,Gana,Zambia,Ruanda,Ukrayna,Kuveyt,Qatar ,Makedonya,Tanzanya,Nijerya,Gabon,Trinidad&Tobacco,Azerbaycan,Kazakistan,S.Arabistan,Malta,Fildişi Sahilleri,

Bosna Hersek,Romanya,Fransa,UK,Belçika,Polonya,Slovenya gibi çeşitli ülkelerden oluşan toplamda 60 tan fazla ülkeye ihracat  yapmaktadır.